Uiterst ruim burgerhuis met prachtige tuin met zicht op 't Stil Ende nabij de Ezelpoort in Brugge





























































Locatie
Gulden-Vlieslaan 59, 8000 Brugge
West-Vlaanderen - België
Ontdek dit uniek burgerhuis van 1913 in de Gulden-Vlieslaan met zicht op 't Stil Ende nabij de Ezelpoort. Deze eigendom heeft een enorme bruikbare vloeroppervlakte verdeeld over een gelijkvloerse verdieping, een volwaardige eerste verdieping met 35m² terras, een volwaardige tweede verdieping en zolderverdieping. Daarnaast is er ook nog een kelderverdieping van 90m².
Even uniek is de gezellige en verrassend ruime stadstuin met een diepte van 38 meter met achteraan nog een bijgebouw van 30m². De garage kan gebruikt worden als rechtstreekse toegang tot de tuin of om een kleine stadswagen te stallen. De burgerwoning kan perfect gebruikt worden om wonen en werken te combineren of als een mogelijkheid tot co-housing.
Indeling: Binnenkomen doe je in een indrukwekkende inkomhal en trappenhuis. Het gelijkvloers, momenteel ingevuld als kantoorruimte straalt authenticiteit uit dankzij de adembenemende sierlijsten, behang, rozetten en parketvloer. De ruimte kan perfect gebruikt worden als zithoek, eethoek met achteraan een slaapkamer met zicht op de tuin. Aansluitend is er nog een toilet en een keuken met rechtstreekse toegang tot de tuin.
Op de eerste verdieping is een gezellige woongelegenheid voorzien van alle comfort met leefruimte met zicht op het water, een gezellige keuken met toegang tot een terras van 35m², bergruimte en een ruime slaapkamer. De tweede verdieping heeft eenzelfde indeling van leefruimte, met ruime slaapkamer, bergruimte en badkamer. De zolderverdieping herbergt onder het dak nog een extra slaapkamer met badkamer en een ruimte van nog eens 30m² dat kan dienen als extra slaapkamer, zolderberging of hobbyruimte.
Voor meer info of plaatsbezoek contacteer Peter (BIV 510.335) op 0495 511 391 of peter@therockrealestate.be.
Bij een plaatsbezoek wordt er voldoende tijd voorzien om alle stukken van het dossier (kadasterinfo, overstromingsinfo, erfgoedinfo, stedenbouwkundige inlichtingen, EPC, asbestinventaris, maatregelenregister,...) te overlopen en te bespreken. Daarnaast zijn er een paar simulaties gemaakt op het EPC ondersteund met offertes en is er heel wat afgetoetst met erfgoed en dienst omgeving.
Tot binnenkort!
Prijs
€ 975.000
Type
Huis
Gesloten
Totale oppervlakte
356,00 m²
Grondoppervlakte
485,00 m²
Slaapkamers
4
EPC
288 kWh/m² jaar
EPC
EPC
Bouwjaar
1913
Algemene staat
Instapklaar
Bouwvergunning
Gebouwd voor 1962
Certificaat elektriciteit
Conform
Overstromingsgevoeligheid
Niet overstromingsgevoelig
Afgebakende oeverzone
Niet van toepassing
G-score
B
P-score
B
Asbestinventaris
Niet asbestveilig - offerte aanwezig voor verwijdering
EPC Label
Beschermd erfgoed
Neen
Geïnventariseerd erfgoed
Recht van voorkoop
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Verkavelingsvergunning
Neen
As-built attest
Neen
Een makelaar waar je op kan bouwen. Dat is The Rock. Bij ons geen kleine lettertjes, wel in tegendeel. Groot en duidelijk. Contacteer mij voor de koop of verkoop van jouw woning.
Een makelaar waar je op kan bouwen. Dat is The Rock. Bij ons geen kleine lettertjes, wel in tegendeel. Groot en duidelijk. Contacteer mij voor de koop of verkoop van jouw woning.
Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar BIV 510.335 - Marktplein 35 bus 303, 8530 Harelbeke -
Toezichthoudende autoriteit: Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars I Luxemburgstraat 16 B te 1000 Brussel I Onderworpen aan de deontologische code van het BIV BA en borgstelling via NV AXA Belgium (polisnr. 730.390.160)
© The Rock - BTW 0823.432.802 | BV CorLeonis - Privacy Policy